Bruder John Deere T670i

4.9 (520 anmeldelser)

Bruder John Deere T670i er en detaljeret og realistisk mejetærsker i skala 1:16, skabt til små landmænds store eventyr. Fremstillet i høj kvalitet plastik, med funktioner der giver en realistisk leg oplevelse.

Bruder John Deere T670i koster lige nu 528 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 515 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 515 kr (26. juni 2026) og 610 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 528 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bruder John Deere Combine harvester
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bruder John Deere T670i høstmaskine
618 kr
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bruder John Deere Legetøjs Mejetærsker T670i
620 kr
+ 40 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Bruder John Deere T670i Mejetærsker
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bruder Arbejdsmaskine John Deere T670i Mejetærsker 02132
696 kr
+ fri fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøjslastbiler og -byggemaskiner
stil: Anlægskøretøj, Harvester