Bruder John Deere C441r Ballepresser

5.0 (50 anmeldelser)

Bruder John Deere C441r ballepresser er designet til spændende og realistisk leg. Den kan nemt monteres på alle Bruder køretøjer, og den byder på kvalitetslegetøj, der inspirerer til timevis af sjov og kreativ leg. Ideel til børn, der elsker landbrugsmaskiner.

Bruder John Deere C441r Ballepresser koster lige nu 414 kr. En stigning på 19,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 348 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 348 kr (18. april 2026) og 414 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 414 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bruder John Deere Wrapping baler C441R
414 kr
+ 39 kr fragt
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bruder Ballepresser John Deere C441r
420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Bruder John Deere Ballepresser til rundballer
429 kr
+ 49 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bruder John Deere indpakningspresse C441R
436 kr
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bruder Arbejdsmaskine John Deere C441R Rundballepre... 02032
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 19.0%

Specifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøj