Bruder Claas Rollant 250

4.8 (228 anmeldelser)

Bruder Claas Rollant 250 er en detaljeret legetøjsmodel af en rundballepresser. Den har en robust konstruktion med åbne sidepaneler og automatisk balleudkast, hvilket giver en realistisk landbrugsoplevelse for børn. Med denne model kan dine børn udforske landbrugslivets spændende verden.

Bruder Claas Rollant 250 koster lige nu 201 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 196 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 196 kr (18. april 2026) og 202 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 201 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bruder Claas Rollant 250 Straw baler
201 kr
+ 39 kr fragt
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Bruder Claas rundballepresser
219 kr
+ 49 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bruder Class Atles Rollant 250 halmpresser
238 kr
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bruder Halmballepresser Class Atles Rollant 250
250 kr
+ 40 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bruder Arbejdsmaskine Claas Rollant 250 Rundballepr... 02121
270 kr
+ fri fragt
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøj
størrelse: 1:16