Brother VC-500W

Brother VC-500W er en kompakt etiketprinter, der anvender ZINK Zero-Ink teknologi til at skabe skarpe farveetiketter uden brug af blækpatroner. Printeren kan forbinde til både PC, Mac, smartphones og tablets via USB og Wi-Fi, hvilket gør den yderst fleksibel til både hjem og kontorbrug. Med en opløsning på 313 dpi og mulighed for at printe etiketter fra 9 mm til 50 mm bredde, opfylder den alle dine labelbehov.

Brother VC-500W koster lige nu 1.238 kr. En stigning på 19,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.034 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.034 kr (15. april 2026) og 1.238 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.238 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother VC-500W Color Label Printer
1.238 kr
+ fri fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelprinter Vc-500w
1.351 kr
+ fri fragt
Total: 1.351 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother Label printer VC500WZ1
1.390 kr
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Vc-500w Etiketteprinter Farve
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Vc-500w Etiketteprinter Farve
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
VC-500W Color labelling machine wireless
1.619 kr
+ fri fragt
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother VC-500W Color Label Printer
1.792 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.841 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother VC-500W Direct thermal
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother farvelabelprinter VC-500W
1.920 kr
+ fri fragt
Total: 1.920 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Labelprinter Brother VC-500W, m/wi-fi eller USB
2.969 kr
+ fri fragt
Total: 2.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner