Brother TN328M Magenta Toner

Bedste pris
Stabil pris
953kr
2.334 krSPAR 59%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Brother TN328M Magenta Toner er designet til at levere skarpe og levende udskrifter på op til 6000 sider med en dækningsprocent på 5%. Toneren sikrer professionelle resultater og er ideel til både kontorbrug og hjemmeudskrifter. Kompatibel med en række Brother printermodeller, såsom DCP-9270CDN og HL-4570CDW.

Brother TN328M Magenta Toner koster lige nu 953 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 25,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.278 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 953 kr (07. maj 2026) og 1.278 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 953 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother TN328M / TN 328M High Capacity Magenta Toner
953 kr
+ 39 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother TN 328M Magenta 6000 sider Toner
1.250 kr
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother Toner TN328M TN-328 Magenta
1.409 kr
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother TN328M Magenta Toner Original
1.864 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.913 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Toner Magenta Tn-328m 6k Hl-4570cdw
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-4570CDW/ 4570CDWT toner magenta 6K
2.001 kr
+ fri fragt
Total: 2.001 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother TN 328M Magenta 6000 sider Toner
2.029 kr
+ fri fragt
Total: 2.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Brother Tonerkassette magenta, 6.000 sider, høj kapacitet TN-328M Modsvarer: N/A
2.055 kr
Total: 2.055 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner Brother sort TN-328M Magenta
2.104 kr
+ fri fragt
Total: 2.104 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Toner Magenta Tn-328m 6k Hl-4570cdw
2.181 kr
Total: 2.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Toner Tn-328m Magenta, 6000 Sider
2.334 kr
+ fri fragt
Total: 2.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere og inkjetpatroner