Brother TN248XLBK

Brother TN248XLBK er en sort, højtydende lasertoner, der giver op til 3000 sider pr. patron. Ideel til pålidelige og skarpe udskrifter i din Brother-printer. Passer til en række modeller, herunder DCP-L3515 og HL-L3220.

Brother TN248XLBK koster lige nu 724 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 704 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 704 kr (08. maj 2026) og 727 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 724 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother TN-248XLBK XL Black toner
724 kr
+ 39 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother toner TN248XLBK Sort
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother TN248XLBK Sort 3000 sider Toner
769 kr
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dalgaard-IT favicon
Dalgaard-IT
Brother TN248XLBK Sort lasertoner
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother TN248XLBK Sort Lasertoner Original
804 kr
+ 49 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother Toner TN248XLBK TN-248 XL Sort
831 kr
Total: 831 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Brother Brother 248 Tonerkassette XL sort TN248XLBK Modsvarer: N/A
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
INKPARTNER - dit sted for blæk og toner favicon
INKPARTNER - dit sted for blæk og toner
Brother TN248 XL Sort toner 3000 sider Original
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
TN248XLBK Black toner cartridge high yield, 3K
920 kr
+ fri fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother Tn-248Xlbk Toner Cartridge 1
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Toner Black 3k Tn-248xlbk
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Toner Black 3k Tn-248xlbk
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother TN248XL toner
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.3%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere og inkjetpatroner