Brother TD-4750TNWB

4.6 (53 anmeldelser)

Brother TD-4750TNWB er en 4'' labelprinter, der leverer kontinuerlige etiketter af høj kvalitet. Den understøtter både direkte termisk og termisk overførsel, hvilket gør den velegnet til udskrivning af holdbare etiketter efter behov. Med tilslutningsmuligheder som USB, LAN, Wi-Fi og Bluetooth er den fleksibel til mange arbejdsstationer og miljøer.

Brother TD-4750TNWB koster lige nu 4.865 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.591 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.591 kr (16. juni 2026) og 5.558 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.865 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother TD-4750TNWB Label Printer Thermal 300dpi USB/Host USB/Serial/Ethernet LAN/Wi-Fi WLAN/Bluetooth
4.865 kr
+ fri fragt
Total: 4.865 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
TD-4750DNWB Thermal transfer desktop barcode label printer
5.074 kr
+ fri fragt
Total: 5.074 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Td-4750tnwb Dt/tt 4 tommer 300dpi Usb/seriel/lan/wifi/bluetooth
5.119 kr
Total: 5.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother TD-4750TNWB Direct thermal / thermal transfer
5.492 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.541 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner