Brother TD-4650TNWB

Brother TD-4650TNWB er en fleksibel labelprinter, der understøtter både direkte termisk print og termo transfer-teknologi. Den har flere kablede og trådløse forbindelser, herunder USB, LAN, Wi-Fi og Bluetooth, hvilket gør den nem at integrere på tværs af lokationer. Med en farve-LCD på 2,3 tommer og hurtig printhastighed er den velegnet til effektiv etiketudskrivning i professionelle miljøer.

Brother TD-4650TNWB koster lige nu 4.025 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.013 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.013 kr (23. juni 2026) og 5.731 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.025 kr hos Officely.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
TD-4650TNWB Thermal transfer desktop barcode label printer
4.025 kr
+ fri fragt
Total: 4.025 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother TD-4650TNWB Label Printer
5.731 kr
+ fri fragt
Total: 5.731 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother TD-4650TNWB Direct thermal / thermal transfer
6.560 kr
+ 49 kr fragt
Total: 6.609 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Td-4650tnwb Dt/tt 4 tommer 203dpi Usb/seriel/lan/wifi/bluetooth
9.494 kr
Total: 9.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere og inkjetpatroner