Brother TD-4420TN

Brother TD-4420TN er en alsidig labelprinter, der understøtter både direkte termisk og termisk overførsel. Den leverer udskrivning med en opløsning på 203 dpi og en høj hastighed på op til 152 mm/sek., hvilket reducerer ventetiden på etiketter. Printeren har tilslutning via USB, Ethernet LAN og RS-232, hvilket gør den nem at integrere i forskellige arbejdsmiljøer. Den understøtter forskellige medietyper og har kompakt design, hvilket letter implementering.

Brother TD-4420TN koster lige nu 3.035 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.987 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.987 kr (12. maj 2026) og 3.035 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.035 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother TD-4420TN Thermal Label Printer 203dpi 152mm/sec USB LAN Serial
3.035 kr
+ fri fragt
Total: 3.035 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Td-4420tn Etiketprinter Direkte Termisk/termisk Overførsel 203 X 203 Dpi 152 Mm/sek. Ledningsført Ethernet Lan
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother TD-4420TN Direct thermal / thermal transfer
3.567 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.616 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
TD-4420TN Professionel etiketprinter
3.963 kr
+ fri fragt
Total: 3.963 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelprinter Td-4420tn
4.216 kr
+ fri fragt
Total: 4.216 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere og inkjetpatroner