Brother TD-2020A

4.6 (13 anmeldelser)

Brother TD-2020A er en kompakt og effektiv etiketprinter, ideel til hurtige og præcise udskrifter. Med en hastighed på 152 mm/s og direkte termisk teknologi er den perfekt til både kommercielle og private udskrifter. USB-tilslutning sikrer nem opsætning og integration.

Brother TD-2020A koster lige nu 812 kr. En stigning på 49,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (21. juni 2026) og 895 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 812 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother TD-2020A Direkte termisk
812 kr
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother TD-2020A label printer B/W
940 kr
+ 39 kr fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother TD-2020A Direkte termisk
1.838 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother TD-2020A Direkte termisk
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Etiketprinter Brother TD-2020A termisk, 152 mm/s, 203 dpi, hvid/sort
2.099 kr
+ 109 kr fragt
Total: 2.208 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Td-2020a Label/receipt Usb
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Td-2020a Label/receipt Usb
3.619 kr
Total: 3.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 23.2%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner