Brother QL-800

4.4 (727 anmeldelser)

Brother QL-800 er en effektiv labelprinter, der anvender direkte termisk teknologi til at producere klare, læsbare etiketter. Med en maksimal printbredde på 62 mm og en hastighed på op til 93 etiketter pr. minut er den ideel til både hjemmekontor og erhverv. Printeren er nem at bruge med USB-tilslutning og kommer med indbygget etiketredigeringssoftware.

Brother QL-800 koster lige nu 739 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 687 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 687 kr (15. april 2026) og 739 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 739 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother QL-800 Direct thermal
739 kr
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother QL-800 Address Label Printer
752 kr
+ 39 kr fragt
Total: 791 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Ql-800
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Ql-800
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother QL-800 etiketprinter
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother QL-800 Direct thermal
932 kr
+ 49 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Brother Ql-800 Thermal Labelling Machine
960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
QL-800 Thermal labelling machine
1.011 kr
+ fri fragt
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother QL-800 labelmaskine
1.054 kr
+ fri fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother QL-800 Direct thermal
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelprinter Ql-800
1.253 kr
+ fri fragt
Total: 1.253 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner