Brother QL-700

4.4 (1 anmeldelse)

Brother QL-700 er en etiketprinter til mærkningstape eller løbende længder fra Brothers DK-serie med op til 62 mm bredde. Den tilsluttes via USB og udskriver med termisk teknologi, så du slipper for blæk, toner eller farvebånd. Printeren har automatisk kniv, udskriver op til 93 etiketter pr. minut og leveres med software til både Windows og Mac. Ideel til effektiv mærkning på kontoret eller arbejdspladsen.

Brother QL-700 koster lige nu 674 kr. En stigning på 22,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (09. maj 2026) og 674 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 674 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Ql-700
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Brother QL-700 Etiketprinter
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelprinter Ql-700
772 kr
+ 86 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother QL-700 Direkte termisk
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
QL-700 professional label printer
913 kr
+ fri fragt
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Labelprinter Brother QL-700
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere og inkjetpatroner