Brother QL-1100C

4.4 (308 anmeldelser)

Brother QL-1100C er en labelprinter, der udskriver etiketter med en maksimal bredde på 103,6 mm. Den understøtter forskellige programmer, skrifttyper og billeder, og har indbygget hukommelse til op til 99 etiketmaler. Med mulighed for tilslutning af stregkodelæser eller vægt kan etiketter udskrives automatisk efter vare eller vægt. Printeren har også indbygget kniv til etiketter i valgfri længde og er kompatibel med Microsoft Office.

Brother QL-1100C koster lige nu 1.249 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.191 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.191 kr (24. juni 2026) og 1.249 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Ql-1100c Usb
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother QL-1100c Label Printer
1.261 kr
+ fri fragt
Total: 1.261 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
QL-1100C Shipping and barcode label printer
1.370 kr
+ fri fragt
Total: 1.370 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother QL-1100C
1.556 kr
+ fri fragt
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother etiketprinter QL1100c
1.690 kr
Total: 1.690 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Brother QL-1100 etiketprinter
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelprinter Ql-1100c
2.459 kr
+ fri fragt
Total: 2.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Computere