Brother P-Touch PT-P950NW

4.8 (48 anmeldelser)

Brother P-Touch PT-P950NW er en etiketprinter med termo transfer-teknologi, der kan udskrive holdbare etiketter op til 36 mm bredde. Den har både USB, LAN og Wi-Fi-forbindelse, hvilket gør det muligt at udskrive fra flere enheder, herunder tablets og smartphones. Den indbyggede skærer og høje opløsning gør den velegnet til professionelle miljøer, hvor der er behov for specialdesignede labels i forskellige farver og størrelser.

Brother P-Touch PT-P950NW koster lige nu 3.340 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.236 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.236 kr (09. maj 2026) og 3.340 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.340 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother P-Touch PT-P950NW Termisk overførsel
3.340 kr
Total: 3.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother P-Touch PT-P950NW Mono Thermal 36 mm
3.406 kr
+ fri fragt
Total: 3.406 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother PT-P950NW stregkodeprinter
4.042 kr
Total: 4.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PT-P950NW professional network labelling machine
4.099 kr
+ fri fragt
Total: 4.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother P-Touch PT-P950NW Termisk overførsel
4.180 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.229 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-p950nw
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelmaskine Pt-p950nw
4.886 kr
+ fri fragt
Total: 4.886 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Kontorredskaber