Brother P-Touch PT-P750W

4.3 (405 anmeldelser)

Brother P-Touch PT-P750W er en alsidig etiketprinter, der anvender termo transfer-teknologi. Den understøtter både USB, Wi-Fi og NFC, hvilket gør det nemt at printe fra forskellige enheder. Med en skarp opløsning på 180 x 360 dpi og en printbredde på op til 24 mm er den ideel til kontor- og hjemmebrug. Det kompakte design gør den let at placere på selv små arbejdsstationer.

Brother P-Touch PT-P750W koster lige nu 915 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 896 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 896 kr (16. april 2026) og 915 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 915 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother P-Touch PT-P750W Termisk overførsel
915 kr
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother P-Touch PT-P750W Mono Thermal 180 x 360 dpi
953 kr
+ 39 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother PT-P750W stregkodeprinter
1.113 kr
Total: 1.113 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother P-Touch PT-P750W Termisk overførsel
1.173 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.222 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-p750w
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-p750w
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother P-Touch PT-P750W Termisk overførsel
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelmaskine Pt-p750w
1.283 kr
+ fri fragt
Total: 1.283 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PT-P750W pro handheld labelling machine
1.309 kr
+ fri fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother P-Touch PT-P750W
1.531 kr
+ fri fragt
Total: 1.531 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Brother P-touch PT-P750W 3,5-24 mm TZe-tape, Wi-Fi
1.674 kr
+ fri fragt
Total: 1.674 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner