Brother P-touch PT-H500

4.6 (66 anmeldelser)

Brother P-touch PT-H500 er en alsidig etiketteprinter, der giver dig mulighed for at udskrive holdbare etiketter direkte fra din Mac eller Windows PC. Tilføj billeder, rammer og stregkoder for en personlig touch. Med mange mulige størrelser og farver er denne printer perfekt til både kontor og hjem.

Brother P-touch PT-H500 koster lige nu 768 kr. En stigning på 15,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 664 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 664 kr (09. juni 2026) og 782 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 768 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
PT-H500 handheld labelling machine
768 kr
+ fri fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-h500
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother Labelmaskine brother pt-h500 3,5-24 mm
838 kr
+ 39 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-h500
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother PT-H500 etikettskrivare 180 x 180 DPI Kabel TZe QWERTY
982 kr
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Tekstmaskine Pth500
1.006 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother P-Touch PT-H500 Termisk overførsel
1.009 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Labelmaskine Brother P-touch
1.048 kr
+ fri fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelmaskine Pt-h500
1.271 kr
+ fri fragt
Total: 1.271 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Brother P-touch PT-H500 24 mm TZe-tape
1.406 kr
+ fri fragt
Total: 1.406 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner