Brother P-Touch PT-E560BTVP

5.0 (43 anmeldelser)

Brother P-Touch PT-E560BTVP labelprinter tilbyder præcis og holdbar mærkning til både hjemmet og arbejdspladsen. Med Bluetooth-forbindelse kan du nemt printe fra PC eller smartphone, mens det baggrundsbelyste display gør det let at navigere i printerens funktioner. Ideel til professionelle, der har brug for pålidelige etiketter.

Brother P-Touch PT-E560BTVP koster lige nu 1.729 kr. En stigning på 28,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.347 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.347 kr (10. maj 2026) og 1.729 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.729 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother PT-E560BTVP Pro-tarrat-printersæt
1.729 kr
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother P-Touch PT-E560BTVP 180 dpi 30 mm/sec
1.785 kr
+ fri fragt
Total: 1.785 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-e560btvp + 2 Bånd + Bæretaske
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-e560btvp + 2 Bånd + Bæretaske
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother P-Touch PT-E560BTVP Termisk overførsel
1.972 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.021 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PT-E560BTVP Pro Labelling Machine with Bluetooth
2.166 kr
+ fri fragt
Total: 2.166 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother PTE560BTVP label printer
2.439 kr
+ fri fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother PT-E560BTVP labelprinter
2.575 kr
+ fri fragt
Total: 2.575 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.1%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner