Brother P-Touch PT-D610BTVP

4.8 (436 anmeldelser)

Brother PT-D610BTVP labelprinter er ideel til kontorer eller virksomheder, der har behov for hurtig og effektiv etiketproduktion. Med en opløsning på 180 × 360 dpi og en hastighed på op til 30 mm/s kan du nemt skabe holdbare etiketter op til 24 mm i bredden. Enheden er udstyret med både Bluetooth- og USB-forbindelser, hvilket gør det nemt at designe etiketter fra både PC og smartphone.

Brother P-Touch PT-D610BTVP koster lige nu 849 kr. En stigning på 20,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 702 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 702 kr (14. maj 2026) og 849 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-d610btvp Usb/bluetooth With Carry Case & Ac-adapter
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother etiketprinter PTD610BTVP
879 kr
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother PT-D610BTVP stregkodescanner
951 kr
Total: 951 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother P-touch Pt-d610btvp Usb/bluetooth With Carry Case & Ac-adapter
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Labelprinter Pt-d610btvp
1.112 kr
+ fri fragt
Total: 1.112 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PT-D610BTVP P-touch desktop label printer, up to 24 mm, Blue
1.209 kr
+ fri fragt
Total: 1.209 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Labelmaskine Brother PT-D610BTVP
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother P-Touch PT-D610BTVP Label Printer
1.536 kr
+ fri fragt
Total: 1.536 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Labelprinter Brother PT-D610BTVP
1.750 kr
+ fri fragt
Total: 1.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelmaskiner