Brother MFC-L9670CDN

4.4 (20 anmeldelser)

Brother MFC-L9670CDN er en avanceret farvelaser multifunktionsprinter, der leverer skarpe farve- og sort/hvid-udskrifter med hastigheder op til 40 sider pr. minut. Med automatisk duplex og en 100-siders automatisk dokumentføder, gør den det nemt at kopiere, scanne og faxe dobbeltsidede dokumenter. Printerens store kapacitet og tilslutningsmuligheder via NFC, USB Direct og Ethernet sikrer en problemfri integration i ethvert kontormiljø.

Brother MFC-L9670CDN koster lige nu 12.105 kr. En stigning på 18,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 10.197 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 10.197 kr (21. april 2026) og 12.105 kr (05. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 12.105 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-L9670CDN multifunction printer colour Multifunktion
12.105 kr
+ fri fragt
Total: 12.105 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-l9670cdn A4 Mfp
12.499 kr
Total: 12.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-L9670CDN MFP Colour laser printer
14.073 kr
+ fri fragt
Total: 14.073 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-l9670cdn A4 Mfp
14.374 kr
Total: 14.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
MFC-L9670CDN Professional A4 All-in-One Colour Laser Printer
14.430 kr
+ 49 kr fragt
Total: 14.479 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner