Brother MFC-L9570CDWT

4.4 (184 anmeldelser)

Brother MFC-L9570CDWT er en farvelaser multifunktionsprinter, der kombinerer print, scanning, kopiering og fax. Med op til 31 sider pr. minut i både farve og sort/hvid holder den teams produktive. Den har dobbeltsidet print og scanning, 6,92 tommer touchscreen, cloud-adgang samt understøttelse af NFC, WiFi og gigabit Ethernet for sikker print med PIN-frigivelse. Automatisk dokumentføder og høj udskriftsopløsning gør den velegnet til kontorbrug.

Brother MFC-L9570CDWT koster lige nu 9.994 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 9.132 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.132 kr (10. maj 2026) og 9.994 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 9.994 kr hos Hertels Boresko.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Multimaskine Brother Mfc-l9570cdwt
9.994 kr
+ fri fragt
Total: 9.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-L9570CDWT Colour laser 4-in-1
11.167 kr
+ fri fragt
Total: 11.167 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-L9570CDWT Laser
11.886 kr
+ 49 kr fragt
Total: 11.935 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-l9570cdwt A4 Mfp
11.999 kr
Total: 11.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-L9570CDWT Color Laser 31 ppm
11.999 kr
+ fri fragt
Total: 11.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Computere