Brother MFC-L2860DW

4.7 (448 anmeldelser)

Brother MFC-L2860DW er en alsidig monokrom multifunktionsprinter, ideel til både hjem og kontor. Med en printkapacitet på op til 34 sider pr. minut, automatisk dobbeltsidet print og 50-arks ADF, gør den daglige opgaver enkle og effektive. Den tilbyder Wi-Fi, LAN og USB-forbindelser samt en 6,8 cm farvetouchscreen for nem navigering.

Brother MFC-L2860DW koster lige nu 2.258 kr. En stigning på 16,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.939 kr (21. april 2026) og 2.311 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.258 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-L2860DW Laser All in One Multifunktion Monokrom
2.258 kr
+ fri fragt
Total: 2.258 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-l2860dw A4 Mfp
2.311 kr
Total: 2.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-l2860dw A4 Mfp
2.436 kr
Total: 2.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-L2860DWE Laser
2.520 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.569 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-L2860DW Mono All-in-1
2.598 kr
+ fri fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-L2860DWE Laser
2.989 kr
+ fri fragt
Total: 2.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner