Brother MFC-L2800DW

4.5 (477 anmeldelser)

Brother MFC-L2800DW er en kompakt laser multifunktionsprinter, ideel til små kontorer og hjemmekontorer. Den udskriver op til 32 sider pr. minut og scanner op til 22,5 sider pr. minut, hvilket sikrer hurtig og effektiv dokumenthåndtering. Med 250-arks papirbakke og 50-arks automatisk dokumentføder er produktiviteten i top. Forbind via hurtig ethernet, 5 GHz Wi-Fi eller USB, og nyd friheden ved mobiludskrivning med Brother Mobile Connect appen.

Brother MFC-L2800DW koster lige nu 1.607 kr. En stigning på 11,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.436 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.436 kr (06. maj 2026) og 1.607 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.607 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-L2800DW Trådløs Mono Laser Printer, Scanner og Fax
1.607 kr
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-l2800dw A4 Mfp
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-L2800DW Mono Laser A4 Duplex
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-l2800dw A4 Mfp
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-L2800DW Mono All-in-One
1.990 kr
+ fri fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-L2800DW Trådløs Mono Laser Printer, Scanner og Fax
2.013 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.062 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-L2800DW Laser A4 1200 x
2.379 kr
+ fri fragt
Total: 2.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.9%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner