Brother MFC-J6959DW

4.9 (16 anmeldelser)

Brother MFC-J6959DW er en A3 inkjet multifunktionsprinter med både kablet Ethernet og trådløs WiFi-tilslutning, inklusiv WiFi Direct og WPS. Den understøtter automatisk tosidet print, scan, kopi og fax i A3-format samt rullepapirsudskrift med automatisk skærer til bannere og plakater. Printeren har sikkerhedsfunktioner til virksomheder, robust design og mulighed for blækpatroner med høj kapacitet. En 8,8 cm farve-touchskærm gør betjeningen nem.

Brother MFC-J6959DW koster lige nu 5.869 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.516 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.516 kr (14. maj 2026) og 5.869 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.869 kr hos Hertels Boresko.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Multimaskine Brother Mfc-j6959dw A3/banner Printer
5.869 kr
+ fri fragt
Total: 5.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J6959DW A3 All in One Multifunktion Farve Blæk
5.995 kr
+ fri fragt
Total: 5.995 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-J6959DW Inkjet A3 4-in-1 wireless for large format
7.060 kr
+ fri fragt
Total: 7.060 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j6959dw A3 Mfp
7.124 kr
Total: 7.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-J6959DW Trådløs alt-i-én A3 Blækprinter
7.291 kr
+ 49 kr fragt
Total: 7.340 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-J6959DW Professional
7.959 kr
+ fri fragt
Total: 7.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner