Brother MFC-J6955DW

4.1 (291 anmeldelser)

Brother MFC-J6955DW er en avanceret A3 multifunktionsprinter, der håndterer farveudskrivning, scanning, kopiering og fax. Med hastigheder op til 30 sider pr. minut og en kapacitet på 600 ark tilbyder den effektiv dokumenthåndtering. Den trådløse funktionalitet sikrer nem tilslutning og brugervenlighed.

Brother MFC-J6955DW koster lige nu 3.749 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.633 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.633 kr (16. april 2026) og 3.749 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.749 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j6955dw A3 Mfp
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j6955dw A3 Mfp
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J6955DW Blækprinter
4.327 kr
Total: 4.327 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Printer Brother MFC-J6955DW multifunktionsprinter A3
4.499 kr
+ 139 kr fragt
Total: 4.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Multimaskine Brother Mfc-j6955dw A3
4.744 kr
+ fri fragt
Total: 4.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-J6955DW Inkjet A3 4-in-1
4.886 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.925 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J6955DW Color A3 All in One Multifunktion Farve Blæk
5.073 kr
+ fri fragt
Total: 5.073 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-J6955DW Blækprinter
5.241 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.290 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother Mfc-J6955Dw Inkjet A3 1200 X
5.749 kr
+ fri fragt
Total: 5.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 47,8 cm
farve: White
forbindelsesmuligheder: Cord, USB, Wi-fi, Wired
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality