Brother MFC-J6940DW

4.4 (392 anmeldelser)
Brother MFC-J6940DW
Bedste pris
Stabil pris
2.863kr
4.469 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Brother MFC-J6940DW er en alsidig multifunktionsprinter ideel til både hjem og kontor. Den understøtter A3-format og leverer hurtig udskrivning med op til 28 sider pr. minut. Med trådløs forbindelse via Wi-Fi, LAN og NFC får du fleksibilitet og enkel integration i din arbejdsrutine.

Brother MFC-J6940DW koster lige nu 2.863 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.863 kr (17. april 2026) og 2.863 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.863 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J6940DW Blækprinter
2.863 kr
Total: 2.863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J6940DW Color Inkjet A3
3.629 kr
+ fri fragt
Total: 3.629 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Multimaskine Brother Mfc-j6940dw A3
4.000 kr
+ fri fragt
Total: 4.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother MFC-J6940DW multifunktionsprinter A3
4.249 kr
+ fri fragt
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother Mfc-J6940Dw Inkjet A4 1200 X
4.469 kr
+ fri fragt
Total: 4.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner