Brother MFC-J6540DW

4.3 (369 anmeldelser)
Brother MFC-J6540DW
Bedste pris
Stabil pris
1.854kr
2.999 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Brother MFC-J6540DW er en effektiv multifunktionsprinter ideel til både hjemmet og kontoret. Den leverer hurtige A3-farveudskrifter med en hastighed på op til 28 sider pr. minut. Med trådløs og kablet tilslutning, samt en automatisk dokumentføder, er denne printer designet til at dække dine behov for dokumenthåndtering.

Brother MFC-J6540DW koster lige nu 1.854 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.854 kr (01. marts 2026) og 1.854 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.854 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J6540DW Blækprinter
1.854 kr
Total: 1.854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j6540dw A3 Mfp
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j6540dw A3 Mfp
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J6540DW All in One A3 Multifunktion Farve Blæk
2.247 kr
+ fri fragt
Total: 2.247 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Multimaskine Brother Mfc-j6540dw A3
2.494 kr
+ fri fragt
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-J6540DW Blækprinter
2.849 kr
+ fri fragt
Total: 2.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother printer MFC-J6540DW
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner