Brother MFC-J5955DW

3.9 (88 anmeldelser)

Brother MFC-J5955DW er en alsidig A3 multifunktionsprinter, ideel til både kontor- og hjemmebrug. Med kapacitet til at printe, scanne, kopiere og faxe, tilbyder den også trådløs tilslutning via Wi-Fi og NFC. Nyd hurtig udskrivning med 30 sider pr. minut og en stor papirkapacitet på 600 ark.

Brother MFC-J5955DW koster lige nu 2.788 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.768 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.768 kr (16. april 2026) og 2.815 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.788 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J5955DW Blækprinter
2.788 kr
Total: 2.788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J5955DW A3 All in One Printer Multifunktion Farve Blæk
3.410 kr
+ fri fragt
Total: 3.410 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j5955dw A3 Mfp
3.624 kr
Total: 3.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j5955dw A3 Mfp
3.686 kr
Total: 3.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-J5955DW Blækprinter
3.718 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.767 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Multimaskine Brother Mfc-j5955dw A3
3.719 kr
+ fri fragt
Total: 3.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-J5955DW Inkjet A3 4-in-1
3.801 kr
+ fri fragt
Total: 3.801 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother printer MFC-J5955DW
4.323 kr
+ fri fragt
Total: 4.323 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-J5955DW Blækprinter
4.359 kr
+ fri fragt
Total: 4.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner