Brother MFC-J5740DW

4.4 (506 anmeldelser)

Brother MFC-J5740DW er en alsidig multifunktionsprinter, der tilbyder print, kopi, scanning og fax i en kompakt enhed. Den understøtter A3-udskrivning, hvilket gør den ideel til kontorbrug. Med trådløs tilslutning og en brugervenlig 8,8 cm farvetouchscreen, kan du nemt administrere dine opgaver. Printeren har en høj udskrivningshastighed og automatisk dobbeltsidet print, hvilket sparer tid og papir.

Brother MFC-J5740DW koster lige nu 2.106 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (14. juli 2026) og 2.118 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.106 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J5740DW Blækprinter
2.106 kr
Total: 2.106 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J5740DW A3 All in One Printer Multifunktion Farve Blæk
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j5740dw A3 Mfp
2.311 kr
Total: 2.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j5740dw A3 Mfp
2.324 kr
Total: 2.324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-J5740DW Inkjet up to A3 4-in-1
2.635 kr
+ fri fragt
Total: 2.635 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-J5740DW Blækprinter
2.675 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.724 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-J5740DW Blækprinter
3.269 kr
+ fri fragt
Total: 3.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.4%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner