Brother MFC-J5340DW

4.4 (590 anmeldelser)

Brother MFC-J5340DW er en trådløs multifunktionsprinter, der kombinerer print, scan, kopiering og fax i én enhed. Med A3 farve inkjetudskrivning og automatisk duplexfunktion, er den ideel til kontorer med behov for fleksibel dokumenthåndtering. Den intuitive 6,8 cm touchscreen sikrer nem betjening, mens den højopløste output gør den perfekt til professionelle opgaver.

Brother MFC-J5340DW koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (14. juli 2026) og 1.699 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j5340dw A3 Mfp
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j5340dw A3 Mfp
1.761 kr
Total: 1.761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J5340DW Color Inkjet A3
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J5340DW Blækprinter
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother printer MFC-J5340DW
1.874 kr
+ fri fragt
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Multimaskine Brother Mfc-j5340dw A3
1.994 kr
+ fri fragt
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-J5340DW Inkjet A3 4-in-1
2.028 kr
+ fri fragt
Total: 2.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-J5340DW Blækprinter
2.083 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.132 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother MFCJ5340DW MULTIFUNCTION
2.221 kr
Total: 2.221 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-J5340DW Blækprinter
2.619 kr
+ fri fragt
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.3%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner