Brother MFC-J4540DWXL

4.5 (207 anmeldelser)
Brother MFC-J4540DWXL
Bedste pris
Stabil pris
2.220kr
3.359 krSPAR 34%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Brother MFC-J4540DWXL er en alsidig multifunktionsprinter, ideel til hjemmekontoret. Med farveblækudskrift, scanning, kopiering og faxfunktioner kan du håndtere forskellige opgaver effektivt. Den har trådløs tilslutning via Wi-Fi og NFC, hvilket gør det nemt at udskrive fra forskellige enheder. Printeren har en hurtig udskrivningshastighed og en kapacitet på 150 ark, hvilket gør den velegnet til både små og større printjobs.

Brother MFC-J4540DWXL koster lige nu 2.220 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.220 kr (01. marts 2026) og 2.220 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.220 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J4540DWXL Blækprinter
2.220 kr
Total: 2.220 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J4540DWXL All in One Printer Multifunktion Farve Blæk
2.428 kr
+ fri fragt
Total: 2.428 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j4540dwxl A4 Mfp
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MFC-J4540DWXL All in Box 4-in-1 inkjet colour printer
2.880 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j4540dwxl A4 Mfp
3.086 kr
Total: 3.086 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother MFC-J4540DWXL Blækprinter
3.359 kr
+ fri fragt
Total: 3.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner