Brother MFC-J4350DW

3.9 (17 anmeldelser)
Brother MFC-J4350DW
Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.589 krSPAR 31%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Brother MFC-J4350DW er en kompakt, trådløs alt-i-én inkjetprinter, der opfylder alle dine behov for udskrivning, scanning, kopiering og fax. Den håndterer op til 20 sider pr. minut og har en kapacitet på 150 ark, hvilket gør den ideel til både hjemmet og kontoret. Med Wi-Fi og USB 2.0 tilslutningsmuligheder er det nemt at printe fra dine enheder.

Brother MFC-J4350DW koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (17. april 2026) og 1.099 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j4350dw A4 Mfp
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother MFC-J4350DW trådløs alt-i-én Inkjetprinter
1.338 kr
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Mfc-j4350dw A4 Mfp
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother inkjetprinter MFC-J4350DW
1.476 kr
Total: 1.476 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother MFC-J4350DW Multifunktion Farve Blæk
1.476 kr
+ fri fragt
Total: 1.476 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother Inkjet printer MFC-J4350DW
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother MFC-J4350DW trådløs alt-i-én Inkjetprinter
1.508 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.557 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother Mfc-J4350Dw
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner