Brother LC3239XLBK

5.0 (2 anmeldelser)

Brother LC3239XLBK blækpatronen leverer op til 6000 sider med skarp, sort tekst og billeder. Designet til at fungere perfekt med Brother-printere såsom HL-J6000DW og MFC-J6945DW, sikrer denne originale blækpatron både høj kapacitet og optimal printkvalitet, hvilket gør den til et pålideligt valg til både kontor og hjem.

Brother LC3239XLBK koster lige nu 538 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 492 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 492 kr (07. april 2026) og 538 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 538 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother LC3239XLBK / LC 3239XLBK Balck Ink High Capacity
538 kr
+ 39 kr fragt
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother LC 3239XLBK Sort 6000 sider Blæk
563 kr
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother LC3239XLBK Sort Printerpatron Original
588 kr
+ 49 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother Blæk LC3239XLBK LC-3239XL Sort
605 kr
Total: 605 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother LC 3239XLBK Sort 6000 sider Blæk
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Brother Blækpatron sort, 6000 sider LC3239XLBK Modsvarer: N/A
685 kr
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LC3239XLBK ink cartridge Black 6K
702 kr
+ fri fragt
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother blæk LC3239 XL sort
729 kr
+ 59 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Blæk Lc3239xlbk Sort, 6000 Sider
791 kr
+ 86 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Blæk Sort Lc-3239xlbk 6k
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Blæk Sort Lc-3239xlbk 6k
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
maks. sideydelse (sort): 6.000 sider
type: Inkjet