Brother LC-123VALBP

Brother LC-123VALBP er en original multipakke med blækpatroner i farverne sort, cyan, magenta og gul. Hver patron har en kapacitet på op til 600 sider, hvilket gør pakken velegnet til både hjemme- og kontorbrug. Pakken passer til flere Brother DCP- og MFC-printere og sikrer pålidelige og klare udskrifter i både sort og farve.

Brother LC-123VALBP koster lige nu 539 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 506 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 506 kr (22. maj 2026) og 539 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother LC123VALBP / LC 123VALBP 4-Pack High Capacity Blækpatron Cyan
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother LC 123 Sort Gul Cyan Magenta 600 sider Blæk
558 kr
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother Blæk Multipak LC123VALBPDR Sort Cyan Magenta Gul
617 kr
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother LC123VALBPDR Value Pakke BK/C/M/Y Original
632 kr
+ 49 kr fragt
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother LC 123 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta Blæk
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Blæk Lc123 Cmyk, 2400 Sider
730 kr
+ 86 kr fragt
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Brother Brother LC-123 Blækpatron MultiPack Bk,C,M,Y LC123VALBPDR Modsvarer: N/A
814 kr
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Blæk Kit Lc123 Mfc-j4510dw
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere og inkjetpatroner