Brother HL-L9430CDN

5.0 (2 anmeldelser)

Brother HL-L9430CDN er en effektiv farvelaserprinter, der tilbyder op til 40 sider pr. minut og 2-sidet udskrivning. Med en 8,76 cm farve-touchskærm og kapacitet til 620 ark, er denne printer ideel til kontormiljøer med høje udskrivningsbehov. Den understøtter både USB og Gigabit LAN for fleksibel tilslutning.

Brother HL-L9430CDN koster lige nu 4.361 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.999 kr (16. april 2026) og 4.821 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.361 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-L9430CDN Color Laser Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN Farve
4.361 kr
+ fri fragt
Total: 4.361 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l9430cdn A4
5.074 kr
Total: 5.074 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l9430cdn A4
5.624 kr
Total: 5.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L9430CDN Colour laser printer
5.789 kr
+ fri fragt
Total: 5.789 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother professionel farvelaserprinter HL-L9430CDN
5.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 6.048 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.4%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner