Brother HL-L5210DW

4.6 (50 anmeldelser)

Brother HL-L5210DW er en effektiv monokrom laserprinter designet til professionelle miljøer. Den tilbyder hurtig udskrivning med op til 48 sider pr. minut og en opløsning på 1200 x 1200 dpi. Med trådløse forbindelser som Wi-Fi og NFC samt automatisk duplexudskrivning, er denne printer ideel til kontorer, der kræver pålidelige og skarpe sort/hvid-dokumenter.

Brother HL-L5210DW koster lige nu 2.014 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.853 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.853 kr (26. april 2026) og 2.014 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.014 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother printer HL-L5210DW
2.014 kr
Total: 2.014 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother HL-L5210DW Professionel trådløs A4 sort/hvid laserprinter
2.268 kr
Total: 2.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-L5210DW Mono Laser Printer Monokrom
2.312 kr
+ fri fragt
Total: 2.312 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l5210dw A4
2.336 kr
Total: 2.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother HL-L5210DW Laser
2.358 kr
Total: 2.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l5210dw A4
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L5210DW Professional mono laser printer
2.653 kr
+ fri fragt
Total: 2.653 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother HL-L5210DW Laser
2.658 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.707 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother HL-L5210DW 1200 x 1200 DPI A4
3.229 kr
+ fri fragt
Total: 3.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.3%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner