Brother HL-L5210DN

4.6 (66 anmeldelser)

Brother HL-L5210DN er en pålidelig sort/hvid laserprinter, der sikrer høj kvalitet med 1200 x 1200 dpi opløsning. Med indbygget duplex-print og en maksimal hastighed på op til 48 sider pr. minut opfylder den behovene i ethvert travlt kontormiljø. Printerens 350 ark papirbakke og tilslutningsmuligheder via USB og Gigabit LAN gør den ideel til både små og store arbejdsgrupper.

Brother HL-L5210DN koster lige nu 1.899 kr. En stigning på 11,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.708 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.708 kr (17. april 2026) og 1.899 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hurtig Netværksprinter I Høj Kvalitet.
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother skriver HL-L5210DN
1.995 kr
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-L5210DN Mono Laser 48 ppm
2.206 kr
+ fri fragt
Total: 2.206 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
2.224 kr
Total: 2.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother HL-L5210DN Laser
2.230 kr
Total: 2.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother HL-L5210DN printer
2.452 kr
+ fri fragt
Total: 2.452 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother HL-L5210DN Laser
2.515 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.564 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L5210DN Professional mono laser printer
2.529 kr
+ fri fragt
Total: 2.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother HL-L5210DN Laser
2.979 kr
+ fri fragt
Total: 2.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner