Brother HL-L5000D

4.5 (192 anmeldelser)

Brother HL-L5000D er en pålidelig mono laserprinter, der leverer hurtig og effektiv udskrivning med op til 40 sider pr. minut. Med automatisk duplexudskrivning og en robust papirkapacitet på 300 ark er den ideel til travle kontormiljøer. Den understøtter både parallel og USB 2.0 forbindelse, hvilket gør den let at integrere i ethvert kontoropsæt.

Brother HL-L5000D koster lige nu 1.720 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.713 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.713 kr (22. juni 2026) og 1.856 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.720 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L5000D Mono printer Duplex
1.720 kr
+ fri fragt
Total: 1.720 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-L5000D Mono Laser Printer Monokrom
1.834 kr
+ fri fragt
Total: 1.834 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother HL-L5000D Laser
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l5000d
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l5000d
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Laserprinter Brother Hl-l5000d
2.119 kr
+ fri fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother HL-L5000D Laser
2.162 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.211 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother HL-L5000D Laserskrivare
2.410 kr
Total: 2.410 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother HL-L5000D Laser
2.689 kr
+ fri fragt
Total: 2.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner