Brother HL-L3220CW

4.5 (184 anmeldelser)

Brother HL-L3220CW er en effektiv farve LED laserprinter, der leverer op til 18 sider per minut. Med både WiFi og USB-tilslutning er den ideel til kontoret. Den har en papirkapacitet på 250 ark og en brugervenlig LCD-skærm, hvilket gør den til et praktisk valg for travle arbejdsdage.

Brother HL-L3220CW koster lige nu 1.774 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.649 kr (27. maj 2026) og 1.774 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.774 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l3220cw A4
1.774 kr
Total: 1.774 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother BROTHER HL-L3220CW COLOR WIRELESS LED PRINTER
1.784 kr
Total: 1.784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-L3220CW Color LED A4/Legal
1.845 kr
+ fri fragt
Total: 1.845 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l3220cw A4
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother HL-L3220CW laserprinter
2.195 kr
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
BROTHER HL-L3220CW LED laserprinter
2.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.248 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L3220CW LED Color laser printer
2.201 kr
+ fri fragt
Total: 2.201 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother Hl-L3220Cw Colour 600 X 2400
2.359 kr
+ fri fragt
Total: 2.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner