Brother HL-L2445DW

4.6 (398 anmeldelser)

Brother HL-L2445DW er en kompakt sort/hvid laserprinter, ideel til både hjemmekontor og mindre virksomheder. Med en udskrivningshastighed på op til 32 sider pr. minut og automatisk dobbeltsidet print, håndterer den nemt et højt printbehov. Udstyret med både Wi-Fi, Ethernet og USB-forbindelse, tilbyder printeren alsidige tilslutningsmuligheder, så du kan arbejde fra flere enheder.

Brother HL-L2445DW koster lige nu 990 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (27. maj 2026) og 1.099 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 990 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother printer HL-L2445DW
990 kr
Total: 990 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-L2445DW Mono Laser 32 ppm
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l2445dw A4
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l2445dw A4
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother HL-L2445DW sort/hvid laserprinter
1.140 kr
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother HL-L2445DW -A4 sort/hvid laserprinter, 2-sidet print
1.145 kr
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother HL-L2445DW printer
1.244 kr
+ fri fragt
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother HL-L2445DW sort/hvid laserprinter
1.311 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L2445DW mono printer duplex wireless
1.508 kr
+ fri fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother Hl-L2445Dw 1200 X 1200 Dpi A4
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.9%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner