Brother HL-L2400DW

4.5 (978 anmeldelser)

Brother HL-L2400DW er en effektiv monokrom laserprinter, ideel til både hjemmet og kontoret. Den muliggør hurtig udskrivning med op til 30 sider pr. minut og understøtter automatisk tosidet udskrivning. Med WiFi og USB-forbindelse kan du nemt printe fra forskellige enheder.

Brother HL-L2400DW koster lige nu 893 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 875 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 875 kr (15. maj 2026) og 893 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 893 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L2400DW mono printer duplex wireless
893 kr
+ fri fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-L2400DW Mono Laser A4 Duplex
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother HL-L2400DW Sort/Hvid Laser Printer
930 kr
Total: 930 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l2400dw A4
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-l2400dw A4
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother HL-L2400DW Mono laserprinter
990 kr
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother printer HL-L2400DW
1.028 kr
+ fri fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother HL-L2400DW Sort/Hvid Laser Printer
1.048 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.097 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother HL-L2400DW sort/hvid laserprinter
1.058 kr
Total: 1.058 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother HL-L2400DW Laser
1.389 kr
+ fri fragt
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner