Brother HL-J6010DW

4.7 (11 anmeldelser)

Brother HL-J6010DW er en alsidig blækprinter, ideel til både hjemmekontoret og mindre virksomheder. Med A3 print, Wi-Fi og en opløsning på op til 4800 dpi, får du professionelle resultater hurtigt og effektivt. Printeren har en kapacitet på 600 ark og understøtter duplex-print, hvilket gør det nemt at håndtere store opgaver.

Brother HL-J6010DW koster lige nu 3.061 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.891 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.891 kr (20. april 2026) og 3.061 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.061 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-j6010dw A3
3.061 kr
Total: 3.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Hl-j6010dw A3
3.139 kr
Total: 3.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother HL-J6010DW Farve Blæk
3.283 kr
+ fri fragt
Total: 3.283 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Hl-j6010dw A3 Printer
3.353 kr
+ fri fragt
Total: 3.353 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-J6010DW A3 Color inkjet printer
3.480 kr
+ fri fragt
Total: 3.480 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother HL-J6010DW Blækprinter
3.741 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.790 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Brother HLJ6010DWRE1 A3 inkjet-printer med WiFi
3.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 4.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother HL-J6010DW Blækprinter
4.379 kr
+ fri fragt
Total: 4.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
anvendelse: Virksomhed
forbindelsesmuligheder: USB, Wi-fi
funktioner: Trådløs, With Photo Quality
mediestørrelse: Lovmæssig