Brother DR-241CL Tromlekit

Brother DR-241CL Tromlekit er designet til at sikre skarpe og pålidelige udskrifter. Med mulighed for at udskrive op til 15.000 sider er det ideelt til travle kontorer. Det inkluderer tromler i farverne sort, gul, cyan og magenta, og passer til en række Brother printermodeller.

Brother DR-241CL Tromlekit koster lige nu 837 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 816 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 816 kr (07. april 2026) og 837 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 837 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother DR-241CL / DR241CL Color Drum Kit Tromlekit Cyan
837 kr
+ 39 kr fragt
Total: 876 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother DR 241CL Sort Gul Cyan Magenta 15000 sider Tromlekit
865 kr
Total: 865 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother DR241CL Tromle Enhed BK/C/M/Y Original
905 kr
+ 49 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother Tromle DR241CL DR-241CL
978 kr
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother DR 241CL Sort Gul Cyan Magenta 15000 sider Tromlekit
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-3140 drum unit (15k)
1.082 kr
+ fri fragt
Total: 1.082 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Tromle 15k Hl-3140/50/70
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Brother Tromle til overførsel af toner DR241CL Modsvarer: N/A
1.209 kr
Total: 1.209 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Tromle 15k Hl-3140/50/70
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Tromle Dr-241cl, 15000 Sider
1.245 kr
+ fri fragt
Total: 1.245 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer tromlesæt