Brother DCP-L3560CDW

4.6 (839 anmeldelser)

Brother DCP-L3560CDW er en pålidelig multifunktionsprinter, der kombinerer print, kopi og scanning i én enhed. Med dens farve LED-teknologi og en printhastighed på op til 26 sider pr. minut leverer den skarpe og levende dokumenter. Den trådløse tilslutning giver dig friheden til at placere printeren hvor som helst i hjemmet eller på kontoret.

Brother DCP-L3560CDW koster lige nu 2.804 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.649 kr (27. maj 2026) og 2.804 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.804 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother DCP-L3560CDW LED
2.804 kr
Total: 2.804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Dcp-l3560cdw A4 Mfp
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother DCP-L3560CDW Color LED 26 ppm
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Dcp-l3560cdw A4 Mfp
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother DCP-L3560CDW LED
3.253 kr
Total: 3.253 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother laserprinter DCP-L3560CDW
3.318 kr
+ fri fragt
Total: 3.318 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
DCP-L3560CDW trådløs LED-farveprinter alt-i-én
3.417 kr
+ fri fragt
Total: 3.417 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother LED printer DCP-L3560CDW
3.490 kr
Total: 3.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother DCP-L3560CDW LED
3.836 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.885 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother DCP-L3560CDW LED
4.479 kr
+ fri fragt
Total: 4.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.2%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner