Brother DCP-L2660DW

4.6 (198 anmeldelser)

Brother DCP-L2660DW er en alsidig alt-i-en laserprinter, der tilbyder effektiv sort/hvid udskrivning, scanning og kopiering. Med en hastighed på op til 34 sider pr. minut og automatisk duplexudskrivning, er den ideel til både hjem og kontor. Printeren har fleksibel netværksforbindelse via kabel, trådløst netværk eller USB.

Brother DCP-L2660DW koster lige nu 1.724 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.707 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.707 kr (16. april 2026) og 1.724 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.724 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Dcp-l2660dw A4 Mfp
1.724 kr
Total: 1.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother DCP-L2660DW Mono Laser 34 ppm
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Dcp-l2660dw A4 Mfp
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother DCP-L2660DW Trådløs Alt-i-En Sort/Hvid Laserprinter
1.912 kr
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother DCP-L2660DW laserprinter
1.995 kr
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother DCP-L2660DW Laser
2.119 kr
+ fri fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother DCP-L2660DW Trådløs Alt-i-En Sort/Hvid Laserprinter
2.155 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.204 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
DCP-L2660DW mono laserprinter 3-in-1
2.164 kr
+ fri fragt
Total: 2.164 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother DCP-L2660DW Trådlös allt-i-ett-laserskrivare i svartvitt
2.377 kr
Total: 2.377 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner