Brother DCP-L2620DW

Brother DCP-L2620DW er en effektiv multifunktionsprinter, der tilbyder sort/hvid laserudskrift med høj hastighed på op til 32 sider pr. minut. Med automatisk dobbeltsidet udskrivning og Wi-Fi-tilslutning er denne printer ideel til både hjemmet og kontoret, hvor den sikrer nem og hurtig dokumenthåndtering.

Brother DCP-L2620DW koster lige nu 1.349 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (17. april 2026) og 1.349 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.349 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Dcp-l2620dw A4 Mfp
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Dcp-l2620dw A4 Mfp
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother DCP-L2620DW Mono Laser A4 Duplex
1.398 kr
+ fri fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother DCP-L2620DW Laser
1.504 kr
Total: 1.504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother DCPL2620DW printer
1.556 kr
+ fri fragt
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother DCP-L2620DW alt-i-én A4 s/h-laserprinter
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother DCP-L2620DW multifunktionel hvid laserprinter
1.612 kr
Total: 1.612 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
DCP-L2620DW Mono 3-in-1 Duplex, Wireless
1.618 kr
+ fri fragt
Total: 1.618 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother DCP-L2620DW printer
1.690 kr
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother DCP-L2620DW Laser
1.695 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Brother DCP-L2620DW monokrom laserprinter med WiFi og dupleks
2.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.0%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner