Brother DCP-J1200W

4.3 (306 anmeldelser)

Brother DCP-J1200W er en kompakt og alsidig multifunktionsprinter, perfekt til både hjemmet og det lille kontor. Den tilbyder farveudskrivning, -kopiering og -scanning med manuel dupleksfunktion og trådløs forbindelse via Wi-Fi. Med plads til 150 ark og en hastighed på op til 16 sider pr. minut er den både effektiv og brugervenlig.

Brother DCP-J1200W koster lige nu 874 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 823 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 823 kr (18. juni 2026) og 899 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 874 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother DCP-J1200W Color Inkjet A4
874 kr
+ 39 kr fragt
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother DCP-J1200W inkjet-printer A4
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother DCP-J1200W Blækprinter
994 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.043 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
DCP-J1200W Inkjet 3-in-1 Wireless
1.013 kr
+ fri fragt
Total: 1.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother bläckstråleskrivare DCP-J1200W
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother DCP-J1200W Blækprinter
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
anvendelse: Hjemmet
forbindelsesmuligheder: Cord, Wi-fi
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality
systemkompatibilitet: Windows