Brother BU-320CL

Brother BU-320CL overførselsbæltet tilbyder en høj sidekapacitet på op til 50.000 sider, ideel til professionelle udskrivningsbehov. Kompatibel med flere Brother printermodeller, sikrer dette bælte præcise og pålidelige resultater ved hver udskrivning. En uundværlig komponent for vedvarende og problemfri drift af din printer.

Brother BU-320CL koster lige nu 802 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 787 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 787 kr (03. juli 2026) og 802 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 802 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother BU 320CL 50000 sider Overførselsbælte for printer
802 kr
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother BU-320CL Transfer Unit Trykrem-kit
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother BU-320CL skrivarbälten 50000 sidor
982 kr
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-L9200CDWT belt unit 50K
1.023 kr
+ fri fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother Transfer Unit
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Bælteenhed Bu-320cl, 50000 Sider
1.150 kr
+ fri fragt
Total: 1.150 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Brother Belt unit 50.000 sider BU320CL Modsvarer: N/A
1.205 kr
Total: 1.205 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother belt unit BU320CL
1.340 kr
+ fri fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Reservedele til printer, kopimaskine og fax