Brother BU-220CL

4.7 (187 anmeldelser)

Brother BU-220CL er et originalt overførselsbælte, designet til at levere op til 50,000 sider ved 5% dækning. Kompatibelt med flere Brother-printermodeller, herunder HL-3140CW og MFC-9340CDW. Dette bælte sikrer en jævn og pålidelig overførsel af toner, hvilket forbedrer udskriftskvaliteten.

Brother BU-220CL koster lige nu 804 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 770 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 770 kr (16. april 2026) og 804 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 804 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Brother BU-220CL 50000 sider Overførselsbælte for printer
804 kr
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother BU-220CL Transfer Belt Overførselsbælte for printer
830 kr
+ 39 kr fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brother BU-220CL skrivarsatser
860 kr
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Belt 50k Hl-3140/50/70
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Belt 50k Hl-3140/50/70
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Brother BU220CL transfer Belt unit Original
933 kr
+ 49 kr fragt
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
HL-3140 Belt unit (50k)
1.023 kr
+ fri fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother BU-220CL
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brother Bælteenhed Bu-220cl, 50000 Sider
1.175 kr
+ fri fragt
Total: 1.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Brother Belt Unit 50.000 sider BU220CL Modsvarer: N/A
1.195 kr
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Reservedele til printer, kopimaskine og fax
type: Printer