Brother ADS-4100

5.0 (29 anmeldelser)

Brother ADS-4100 er en effektiv dokumentscanner ideel til både hjemmet og kontoret. Den kan håndtere op til 60 ark med automatisk duplex-ADF og har en skarp optisk opløsning på 600×600 dpi. Med en hastighed på op til 35 sider pr. minut via USB 3.0, er den skræddersyet til hurtig og pålidelig scanning.

Brother ADS-4100 koster lige nu 2.671 kr. En stigning på 17,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.283 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.283 kr (16. april 2026) og 2.781 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.671 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother ADS-4100 Document Scanner
2.671 kr
+ fri fragt
Total: 2.671 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Ads-4100 A4
2.811 kr
Total: 2.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Ads-4100 A4
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
ADS-4100 Desktop Document Scanner
3.213 kr
+ fri fragt
Total: 3.213 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brother ADS-4100 scanner
3.237 kr
+ fri fragt
Total: 3.237 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother ADS-4100 dokument scanner
3.539 kr
+ fri fragt
Total: 3.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Scannere