Brother ADS-1800W

4.4 (111 anmeldelser)

Brother ADS-1800W er en kompakt og bærbar dokumentscanner med dupleks-scanning, der gør det muligt at scanne begge sider af dokumenter i én arbejdsgang. Med Wi-Fi og USB-C kan du nemt gemme dine filer direkte til pc, SMB eller FTP. Den har en 2,8" touchskærm og en 20-arks automatisk dokumentføder, der håndterer forskellige papirtyper.

Brother ADS-1800W koster lige nu 2.663 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.488 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.488 kr (29. maj 2026) og 2.663 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.663 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brother ADS-1800W document scanner portable
2.663 kr
+ fri fragt
Total: 2.663 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
ADS-1800W Compact Document Scanner Duplex, Wi-Fi, LCD
2.801 kr
+ fri fragt
Total: 2.801 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Brother Ads-1800w Adf-scanner 1200 X 1200 Dpi A4 Hvid
2.890 kr
Total: 2.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Brother ADS1800W dokumentscanner
2.895 kr
Total: 2.895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Brother ADS-1800W Dokumentscanner
3.319 kr
+ fri fragt
Total: 3.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Scannere